• Účelové cvičenie

• Aj keď sa účelové cvičenie prvákov kvôli počasiu muselo uskutočniť v telocvični, zábave a získaniu nových skúseností to vôbec nezabránilo :-)

• Prednáška o dobrovoľníctve v Keni

• Dnes sme mali krásnu prednášku, po ktorej mame pohľad na svet aj z inej strany. Pochopili sme, že najvzácnejšie veci sa skrývajú v maličkostiach, ktoré prežívame každý deň.

Náš bývalý spolužiak Peter Michal Zajko sa podelil o skúsenosti, ktoré zažil v Afrike🌍🛖. Ďakujeme a prajeme ti veľa veľa úspechov nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. (Martina Roháčová, 2. ZB)

• Jarný salón

• Druháci si hodinu výtvarnej výchovy spestrili návštevou výstavy Jarný salón 2023 - 35. ročník regionálnej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné spektrum.

• Deň učiteľov

• Deň učiteľov sa oslavuje v deň narodenia pedagóga Jána Ámosa Komenského, učiteľa národov. Tento sviatok je oslavou práce všetkých pedagogických pracovníkov, ktorých práca je poslaním a zaslúžia si za svoje znalosti a trpezlivosť poďakovanie.