• Health Flag - onkoprevencia

• “Nevedieť o svojom zdraví je najväčší red flag”. Tento slogan privítal druhákov na webovej stránke Health flag, kde si mohli súťažnou formou preveriť svoje naštudované vedomosti o prevencii onkologických ochorení. V súťaži o kopu dobrých kníh im držíme palce.

• Jesenné prázdniny v Magdeburgu

• Exkurzia do Magdeburu realizovaná počas jesenných prázdnin bola určená žiakom, ktorí sa učia nemecký jazyk. Navštívili sme miestnu ZOO, známy Elbauenpark  a spoznávali  krásy Magdeburgu počas prehliadky mesta. História a  architektúra tohto mesta  nás fascinovali a obohatili naše vedomosti o tomto zaujímavom meste. Jeden deň sme venovali jazykovému kurzu, kde mohli žiaci praktizovať svoje jazykové schopnosti v reálnom prostredí. Táto exkurzia nebola len príležitosťou na skvelú zábavu, ale aj na posilnenie  jazykových komptencií našich žiakov. Veríme, že tieto zážitky posilnia ich motiváciu učiť sa jazyky a otvoria dvere k ďalším príležitostiam na vzdelávanie a spoznávanie sveta.