• Októberfest 2023

• Jeseň je už tu a žiaci školy si pod vedením svojich pedagógov pripravili  pre deti z materských škôl a zo školských klubov detí  už tradičný Októbefest v našom prevedení. Deti sa zabavili na hudobných dielňach, na tvorivých dielňach si vyrobili pekné tekvičky, pozreli si pekné divadielko, vyskúšali svoju obratnosť v telocvični alebo si mohli dať pomaľovať tvár motívom podľa vlastného výberu. Nechýbalo občerstvenie v podobe chutných koláčov alebo nátierok z jesenných plodov. Všetkým ďakujeme za návštevu a tešíme sa opäť o rok.

• Exkurzia Atény

• Exkurzia do najstaršieho európskeho hlavného mesta, mesta bohov - Atén, dopadla na výbornú. Užili sme si atmosféru známych námestí Monastiraki a Syntagma. Pozreli sme si Hadriánovu knižnicu, Národnú záhradu, tradičnú výmenu stráží pri hrobe Neznámeho vojaka pred budovou parlamentu, Akropolu a jedinečné Akropolské múzeum. Vrchy Lycabettus, Areopagus a Philopappos nám poskytli nádherné výhľady na celé Atény a ich okolie. Na Panaténskom štadióne sme sa zúčastnili slávnostného ceremenionálu zapálenia olympijského ohňa pre IV. Zimné OH mládeže 2024 v Ganhwone. Nabitý a náročný program nám pomohla zvládnuť tradičná grécka kuchyňa a návšteva pláže v Pireuse.

• Kurz ochrany života a zdravia

• KOŽAZ 3.ZB - Tatry opäť nesklamali.

Deň prvý: Štrba.

Deň druhý: Starý Smokovec - Rázcestie pod Slavkovským štítom - Hrebienok - Bilíkova chata - Rainerova útulňa.

Deň tretí: Štrbské pleso - Popradské pleso - Žabie plesá.