• Ukončenie školského roka 2022/2023

• Slávnostné ukončenie školského roka je okamihom, kedy si môžeme spoločne pripomenúť všetky vzácne spomienky, ktoré sme vytvorili. Či je to úspešné vystúpenie na pódiu, športové víťazstvá, výlety či projektové práce, každý zážitok je dôležitý a tvorí mozaiku našej školskej rodiny.

Teraz však radosťou vítame prázdniny, ktoré sú zaslúženou odmenou za vašu usilovnú prácu. Nech sú plné zábavy, oddychu a obnovenia energie, aby ste sa mohli vrátiť do nového školského roku plní elánu a pripravení na nové výzvy.

Blahoželáme všetkým našim študentom k skvelému ukončeniu školského roka a dosiahnutým úspechom. Tešíme sa na naše ďalšie stretnutie v novom školskom roku!

• Koncoročné výlety

• Koncoročné výlety na našej škole boli úspešné. Prváci si pochutili na chutnom spoločnom obede vo  Zvolene, druháci si užili osviežujúce kúpanie v Podhájskej a tretiaci si vychutnávali príjemné chvíle pri opekaní.

• Výsledky TS pre pomaturitné štúdium

• Zverejňujeme výsledky talentových skúšok pre pomaturitné štúdium. Uchádzači, ktorí vyhoveli kritériám, sú na štúdium prijatí. Zápis na štúdium pre prijatých uchádzačov  sa uskutoční tak, ako je uvedená v pozvánke , t. j. dňa 27. júna 2023 v čase od 08.00 do 14.00.

Vysledky_TS.pdf

• Belasý motýľ

• Aj tento školský rok sme sa zapojili do zbierky Belasý motýľ. Dievčatám sa podarilo vyzbierať krásnu sumu 95,25 Eura.

• Exkurzia Spojená škola internátna

• Posledná odborná exkurzia pre štvrtákov nás zaviedla do Spojenej školy internátnej v Kremnici. Zamestnanci školy nám umožnili prehliadku školu a odborných učební a zabezpečili ukážky poskytovaných terapií a vyučovania.

• Prijímacie konanie - 2. kolo (denné štúdium)

• Vážení uchádzači o štúdium na našej škole,

oznamujeme Vám, že riaditeľ školy vyhlasuje 2. kolo prijímacieho konania.

V 2. kole talentových skúšok je možné prijať z dôvodu nenaplnenia počtu:

• v študijnom odbore  7649M učiteľstvo pre mš a vychovávateľstvo - 12 uchádzačov.

V 2. kole prijímacích skúšok je možné prijať z dôvodu nenaplnenia počtu:

• v študijnom odbore  7661M sociálno-výchovný pracovník - 10 uchádzačov.